KALİTE

TAVİZSİZ KALİTE KÜLTÜRÜMÜZ

Spirmak olarak 2003 yılından bu yana TÜV-NORD akreditasyonuyla ISO 9001 ve IATF 16949 (daha önce ISO-TS 16949) KYS standartlarının gereksinimlerini en üst düzeyde yerine getiriyor, tedarik zincirindeki önemli rolümüzün farkındalığıyla kaliteyi bir araç değil, kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası olarak görüyoruz.

Kalite ekibimiz üretimde kullanılacak hammaddenin giriş kontrolünden, ürünlerimizin imalattaki SPC değerlendirmelerine, ısıl işlem sonrası sertlik ölçümlerine, kaplama sonrası kimyasal ve mekanik analizlerine, fonksiyon testlerine,  final kalite kontrollerine kadar her aşamada Spirmak kalitesini "sıfır hata" hedefiyle güvence altına almak için büyük bir dikkat ve hassasiyetle çalışıyor. Bu çalışmaların yürütüldüğü laboratuvarımızda yer alan teknik cihazlarımızın tüm bakımları ve kalibrasyonları düzenli periyodlarda, yetkin firmalar tarafından gerçekleştiriliyor.

Müşteri odaklı, bütünlüklü kalite anlayışımız ve daima mükemmelliği yakalamaya dair tutkumuzla, sektör standartlarını belirleyen çözüm ortağınız olmayı sürdürüyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • DOSAB Papatya Sk. No:6 Osmangazi/Bursa
  • +90 224 261 3150
  • info@spirmak.com

E-BÜLTEN