ÜRETİMİMİZ

BÜTÜNLÜKLÜ ÜRETİM ANLAYIŞI

Özel şerit-metal klips ve bağlantı komponentleri imalatı alanında Türkiye'de öncü kabul edilen Spirmak'ta üretim süreci, fiziksel imalatın ötesinde, ortaya konan planlama, mühendislik ve tasarım çalışmalarının tamamını kapsayan bir anlayışla ele alınıyor. Bu bağlamda üretimimiz, müşterilerimizden teknik resim, 3D data ve numune ürünlerin ya da tasarımcı/eş-tasarımcı olarak yer alacağımız proje bilgilerinin bize ulaştırılmasıyla başlıyor.  

Bünyemizde yer alan proje ve tasarım birimlerimiz, iki adet Charmilles tel erezyon kesim ünitemiz ve kalıp imalat atölyemiz sayesinde, prototip tasarımından ürün geliştirme süreçlerine kadar, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde, en düşük maliyetlerle yanıt veriyoruz.

ÜSTÜN KABİLİYET

0,1 mm ila 2 mm kalınlık ve 2 mm ila 150 mm genişlikteki karbon çelik, paslanmaz çelik, pirinç malzeme, fosfor-bronz ve diğer bakır alaşımlı hammaddeleri şekillendirecek kalıplarımız, tasarıma bağlı olarak Dirinler eksantrik preslerimize ya da endüstri standardı Bihler, Buch-Weber, DongSeo, YSM Multislide ("çoklu kızak") makinelerimize adapte ediliyor.

Uzman kadromuz tarafından yüksek hassasiyette şekillendirilen ürünlerimizin ısıl işlem ve kaplama işlemleri, OEM onaylı dış proses çözüm ortaklarımızda gerçekleştiriliyor. Kalite kontrol laboratuarımızdaki final kontrol analizleri ve ölçümleri tamamlanan ürünlerimiz böylece sevkiyata hazır hale geliyor.

SÜRDÜRÜLEBİLİR BÜYÜME

2024 yılında yapılan yeni yatırımlarla %23 artan ve yıllık 148 tona ulaşan üretim kapasitemiz ve sürdürülebilir büyüme vizyonumuzla, alanımızda Türkiye'nin akla ilk gelen üreticisi olmayı sürdürüyor, Spirmak'ı uluslararası pazarda da tanınan bir marka haline getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • DOSAB Papatya Sk. No:6 Osmangazi/Bursa
  • +90 224 261 3150
  • info@spirmak.com

E-BÜLTEN