KURUMSAL

SPİRMAK. SEKTÖRÜNÜN ÖNCÜSÜ.

1994 yılında Bursa'da bir aile şirketi olarak kurulan ve 1998'de hassas çelik yay imalatı ile faaliyetine başlayan Spirmak, kısa zamanda uzmanlık alanını genişleterek Türkiye’de Metal Klips ve Bağlantı Parçaları İmalatı sektörünün öncü markaları arasında yerini aldı.

Karbon çelik, paslanmaz çelik, pirinç malzeme, fosfor-bronz ve diğer bakır alaşımlı hammaddelerin eksantrik preslerde ve özel "çoklu kızak" (multislide) makinelerde yüksek hassasiyette şekillendirilmesiyle üretilen ürünlerimiz; özellikle otomotiv, beyaz eşya, ankastre, elektrik, elektronik, enerji, iklimlendirme ve havalandırma endüstrilerinde kolay montaj, üstün dayanıklılık ve güvenli bağlantıya ihtiyaç duyulan birçok farklı uygulamada kullanılıyor.

UZMAN ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Sürekli genişleyen ürün yelpazemizde klipsler, agraflar, segmanlar, burçlar, yaprak yaylar, pullar ve iletken komponentler başta olmak üzere, müşterilerimizin taleplerine özel olarak tasarlanan birçok farklı ürün yer alıyor. Bünyemizde barındırdığımız tasarım birimimiz, iki adet tel erezyon kesim ünitemiz ve kalıp imalat atölyemiz sayesinde, prototip tasarımından ürün geliştirme süreçlerine kadar, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en hızlı şekilde, en düşük maliyetlerle yanıt veriyoruz. 

2024 yılında yaptığımız yeni yatırımlarla yıllık 148 tonluk kapasiteye ulaşan üretim hattımızda Bihler, Buch-Weber, DongSeo, YSM ve Dirinler gibi markaların endüstri standardı makineleri yer alıyor. İstasyonlarımızda 0,1 mm ila 2 mm kalınlık ve 2 mm ila 150 mm genişlikteki şerit malzemeleri işleyerek, en detaylı tasarımları bile kolayca hayata geçiriyoruz. 

MÜKEMMELLİĞİN PEŞİNDE, SONSUZ BİR TUTKUYLA...

2003 yılından bu yana TÜV-NORD akreditasyonuyla ISO 9001 ve IATF 16949 (daha önce ISO-TS 16949) KYS standartlarının gereksinimlerini en üst düzeyde yerine getiriyor, tedarik zincirindeki önemli rolümüzün farkındalığıyla kaliteyi bir araç değil, kültürümüzün vazgeçilmez bir parçası olarak görüyoruz.

Spirmak ailesi olarak çeyrek asırdan fazla deneyimimiz ve bilgi birikimimiz, uzman ekibimiz, daima mükemmelliği yakalamaya dair tutkumuz ve heyecanımızla sektör standartlarını belirleyen çözüm ortağınız olmayı sürdürüyoruz.

İLETİŞİM BİLGİLERİ

  • DOSAB Papatya Sk. No:6 Osmangazi/Bursa
  • +90 224 261 3150
  • info@spirmak.com

E-BÜLTEN